Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Libiąż
Numer: StPr/24/0417
OBOWIĄZKI:
sprzedaz art. piekarniczo-cukierniczych, wędlin, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przyjmownaie towaru, dbałość o ekspozycję towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

mile widziana książeczka senepidowska

Miejsce pracy:

Libiąż


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

16 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Zadania: profesjonalna obsługa Klienta prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie zamówień minimum średnie wykształcenie umiejętność obsługi...

Więcej informacji
15 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie, sprawdzenie, wyłożenie towaru, wyłożenie cen, ekspozycja towaru, dbałość o półki sklepowe, praca w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 10:00-18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

Więcej informacji
15 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Libiąż

Sprzedaż produktów typy fast food Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne:

Więcej informacji