Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Sprzedawca
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0201
OBOWIĄZKI:
Nauka magazynowania i przechowywania artykułów spożywczych; uzupełnianie półek sklepowych masą towarową; nauka pracy z kasą fiskalną; obsługa klienta; dbanie o czystość w sklepie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziana szkoła handlowa

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych