Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Stolarz
Miejsce pracy: Libiąż
Numer: StPr/24/0423
OBOWIĄZKI:
obróbka materiałów drewnianych, obsługa specjalistycznych narzędzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz lub cieśla
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

07.05.2024 - obniżenie wymagań na wykształcenie podstawowe bez kwalifikacji z możliwością przyuczenia, przeszkolenia na stanowisko stolarz

Miejsce pracy:

Libiąż

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie