Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0731
OBOWIĄZKI:
Zamawianie towarów, materiałów i niezbędnych usług. Analiza rynku i śledzenie nowych trendów towarowych, analiza iselekcja ofert od dostawców, negocjowanie cen oraz warunków z kontrahentami z Chin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach