Associate

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Associate
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0933
OBOWIĄZKI:
- Organizacja i udział w spotkaniach przygotowujących do pracy w danym dniu, - realizacja zadań w określonych ramach czasowych oraz bieżące informowanie przełożonego o potencjalnych ryzykach związanych z tymi zadaniami, - wsparciemerytoryczne i administracyjne dla mniej doświadczonych pracowników, - podejmowanie stosownych działań w celu utrzymania dobrej jakości pracy i wyeliminowania powtarzających się błędów, - udział w szkoleniach administracyjnych, technicznych jak i umiejętności miękkich zleconych przez przełożonego, - wdrażanie nowych pracowników w struktury firmy, - dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi członkami zespołu, - planowanie i organizacja pracy własnej, - weryfikacja zaalokowanych zadań, - weryfikacja poprawności zadań wykonywanych przez innych pracowników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie w kierunku stosunków międzynarodowych lub pokrewne). Wymagany co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w firmie międzynarodowej, która zajmuje się dostarczaniem usług podatkowych oraz usług z zakresu wsparcia mobilności pracowników. Znajomość języka angielskiego jest wymagana do kontaktów z klientami.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 484 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach