Asystent dyrektora

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0296
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Podobne oferty

01 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: ARINET sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zakres obowiązków: udział w planowaniu, przygotowywaniu i realizacji projektów, opracowywanie harmonogramów, tworzenie raportów z realizacji kontraktów, sporządzanie wyciągów z umów, przygotowywanie wstępnych wersji pism kontraktowych, tworzenie...

Więcej informacji
24 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

prowadzenie terminarza, organizowanie i uzgadnianie czasu pracy dyrektora, przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji, raportów i analiz na potrzeby dyrektora, wsparcie każdego z działów.Osoba na stanowisku asystenta dyrektora będzie odpowiedzialna za...