Automatyk / Programista Robotów

VENS sp. z o.o. to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu, wsparciu i realizacji projektów inwestycyjnych. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • Programowanie linii robotów lakierujących
  • Wdrażanie, dostosowywanie i optymalizowanie linii robotów lakierujących
  • Opiniowanie założeń projektowych w obszarze robotyki
  • Czynny udział podczas uruchomień i testów
  • Wykonywanie modyfikacji maszyn i urządzeń
  • Wsparcie w osiąganiu oczekiwanych wskaźników jakościowych i wydajności maszyn
  • Identyfikacja możliwości i implementacja nowych rozwiązań technicznych
  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie awarii
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne: robotyka, automatyka lub pokrewne
  • Doświadczenie z zakresu automatycznego lakierowania w branży automotive
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • Znajomość procesu lakierowania
  • Znajomość standardów projektowania i wykonania systemów sterowania / automatyki przemysłowej
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn
  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Kartę Medicover Sport
  • Elastyczny czas pracy
Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:
  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe
  • Realnie dobrze zarobisz
  • Respektowany jest work-life balance
  • Panuje przyjazna atmosfera pracy
  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie
  • Podstawą są transparentne zasady współpracy