Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Barman
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0190
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie posiłków i napojów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Podobne oferty

22 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Pomoc na barze, obsługa imprez okolicznościowych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala.Praca w wymiarze 1/2 etatu w godzinach otwarcia lokalu: 11.00-22.00 (godziny do uzgodnienia z pracodawcą), praca w dni wolne tj. sobota, niedziela. Praca na...

Więcej informacji
15 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

-obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie deserów, wydawanie posiłków, obsługa programu GASTRO-POS, przygotowywanie drinków, czynności porządkowe, dbanie o rotację towarów, inwentaryzacja. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Więcej informacji