Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1892
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie masaży TAJSKICH służących do podniesienia kondycji fizycznej.- Praca na dwie zmiany w godzinach: 8:00-16:00, 12:00-20:00. Praca również w dni wolne: Sobota / Niedziela.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Brak. Doświadczenie zawodowe: NIE jest wymagane. Mile widziany Certyfikat ukończenia w Tajlandii kursu masaży TAJSKICH. Wymagana umiejętność wykonywania masaży tajskich. Mile widziana (nie wymagana) komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie w stopniu: komunikatywnym, w piśmie w stopniu: komunikatywnym).

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach