Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0748
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masaży, wynagrodzenie godzinowe brutto; praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Biomasażysta Fizjo-Wellnes o specjalności masaże orientalne i terapeutyczne

Wymagania inne:

Certyfikat ukończenia kursu masażu wydany w Indonezji. Firma na swój koszt zapewnia zakwaterowanie wraz z mediami (woda, prąd, ogrzewanie, wywóz nieczystości, itd.). Praca 40 godzin w tygodniu, praca w dni wolne, system jednozmianowy, stawka godzinowa 28,10 zł brutto na godzinę.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu