Detailer samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0536
OBOWIĄZKI:
Detailing zewnętrzny, mycie, regeneracja i kosmetyka powłoki lakierniczej. Detailing wnętrza: czyszczenie, regeneracja i konserwacja środka pojazdu. Aplikacja folii PPF, aplikacja powłok zabezpieczających lakier, detailingowe mycie pojazdów, detailing wnętrza, renowacja skóry, renowacja oraz impregnacja skóry, polerowanie lakieru, naprawa ubytków lakierniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejętność aplikacji foli PPF, detaling pojazdów, naprawa ubytków lakierniczych

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie