Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/24/0567
OBOWIĄZKI:
Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. PTI Sp. z o.o. Punkt Sprzedaży Plusa i Polsat Box w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Rynek 16, Kontakt: 666951006, e-mail: sstrzelce-opolskie0648@pluspti.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich