Dostawca potraw - obsługa klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1823
OBOWIĄZKI:
dostawa cateringu, pomoc w przygotowaniu, obsługa klienta.* praca w systemie 1-zmianowym: 13:00-21:00, również w dni wole.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie w cateringu, mile widziana książeczka sanepidowska.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach