Elektryk

Lambertz Polonia Sp. z o.o. należąca do Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Elektryk
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zadania:
  • Usuwanie bieżących usterek, awarii elektrycznych w urządzeniach produkcyjnych.
  • Przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń, zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną.
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne o profilu elektromechanicznym.
  • Doświadczenie jako elektryk utrzymania ruchu min. 1 rok.
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV- warunek konieczny.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym).
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.
  • Benefity: karty sportowe Medicover, bony świąteczne, wczasy pod „gruszą”, imprezy integracyjne, kursy językowe finansowane przez pracodawcę, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na zakupy w sklepikach firmowych.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 170. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej ul. Katowicka 170 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.