Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Fryzjer
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0253
OBOWIĄZKI:
strzyżenie włosów, mycie włosów, koloryzacja, farbowanie, modelowanie, dbanie o porządek, czystość na stanowisku pracy, dbanie o profesjonalną obsługę klienta, praca w godzinach 9.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu