Fundraiser / Fundraiserka

 Dołącz do grona najlepszych osób fundraiserskich w Polsce!

Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków
  • pozyskiwanie osób darczyńskich na ulicach polskich miast, czyli przekonywanie osób do zgody na regularne wsparcie finansowe Fundacji Greenpeace Polska
  • przeprowadzanie rozmów na temat naszych kampanii
  • aktywna praca na rzecz budowania zielonego ruchu opartego na ludziach
Nasze wymagania
  • dyspozycyjność od 12h do 30h w tygodniu
  • otwartość w nawiązywania kontaktu z drugim człowiekiem
  • płynne porozumiewanie się w języku polskim
  • poparcie działań Fundacji Greenpeace
To oferujemy
  • wynagrodzenie od 30 zł/h netto
  • premie za skuteczność oraz rekrutację bezpośrednią (pozyskiwanie osób do pracy w Twoim zespole)
  • pracę, która pozwala nabrać pewności siebie i rozwija zdolności komunikacyjne
  • inkluzywne środowisko pracy
  • wsparcie Team Leadera/ki
  • możliwość pracy również w weekendy
  • profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne
  • możliwość rozwoju i awansu w projekcie Direct Dialogue
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej organizacji pozarządowej
  • pracę, która ma znaczenie dla świata, pomagając Greenpeace rosnąć w siłę!

Greenpeace to miejsce, które pozwala nie tylko rozwijać siebie, ale i walczyć o dobro ludzi, zwierząt i środowiska.

To praca, która wniesie do Twojego życia moc dobrej energii.

Dołącz do nas i rób dobro każdego dnia!