Instalator wod.-kan.

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0354
OBOWIĄZKI:
wykonywanie nowych instalacji wod.-kan. oraz konserwacja instalacji wod.-kan.Praca na terenie woj. śląskiego (dowóz pracowników z siedziby firmy).Praca na umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące) lub praca na umowę zlecenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

wymagane umiejętności w zakresie wykonywanej pracy, uprawnienia do zajmowania się eksploatacją instalacji i sieci, wymagane min. 5 lat doświadczenia w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu