Inżynier budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0385
OBOWIĄZKI:
- koordynacja robót budowlanych, - monitorowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, - pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy. Praca biurowa oraz praca w terenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Wymagania inne:

dodatkowe miejsce wykonywania pracy: teren całej RP - pracodawca zapewnia mieszkanie (wspólnie z innymi pracownikami) oraz dojazd z mieszkania na teren inwestycji, firma nie wymaga uprawnień ponieważ jest to jej stanowisko wewnętrzne i dotyczy głównie hierarchii służbowej - inżynier ten nie będzie podpisywał wiążących dokumentów.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu