Kasjer/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Kasjer/sprzedawca
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0172
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

dowolny poziom wykształcenia, książeczka sanepid bądź gotowość jej wyrobienia, mile widziane doświadczenie w handlu.

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

04 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Jakie zadania na Ciebie czekają? aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z klientami sklepu; realizację indywidualnych celów sprzedażowych; dobór oferty produktowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb klientów; koordynowanie usług przed i...

Więcej informacji
03 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe: brak wymagań; obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów, dwie zmiany, miejsce pracy: Gliwice, oferta także dla osób z niepełnosprawnościami,...

Więcej informacji
03 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Sośnicowice

Wykształcenie: podstawowe; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej; obsługa działu mięsnego; dbanie o porządek na sali sprzedaży; dbanie o ekspozycję towarów; dwie zmiany; miejsce pracy: Sośnicowice Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Więcej informacji