Kasjer/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Kasjer/sprzedawca
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0441
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta, wypiek mięs, wykładanie towaru w ladach
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz książeczka sanepidowska bądź gotowość jej wyrobienia

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

18 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Sprzedaż artykułów spożywczych w Siemianowicach Śląskich ul. Bytomska 15. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach od 6.00 - 14.00 oraz od 14.00 - 22.00 (sporadycznie w zależności od urlopów pracowników międzyzmiana w godz. 10.00 - 18.00). Praca również...

Więcej informacji
18 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Libiąż

sprzedaż art. piekarniczo-cukierniczych, wędlin, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przyjmownaie towaru, dbałość o ekspozycję towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziana książeczka senepidowska

Więcej informacji
18 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półkach.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00). Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania dodatkowe: Uprawnienia:...

Więcej informacji