Kierowca do 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Kierowca do 3,5 tony
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0649
OBOWIĄZKI:
Odbiór i transport odpadów do unieszkodliwienia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B
Uprawnienia: sumienność


Wymagania inne:

Mile widziane uprawnienia ADR, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Podobne oferty

21 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

dostawy towaru do klientów firmy i kierowanie samochodem dostawczym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: łatwość uczenia się i nawiązywania kontaktów, skrupulatność, energia do pracy

Więcej informacji
19 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

obsługa ciągnika URSUS z beczką ascenizacyjną.Po upływie okresu próbnego pracodawca finansuje kurs operatora ładowarki jednonaczyniowej.Do końca stycznia 2025 r. dwie lokalizacje miejsca wykonywania pracy: Zabrze oraz Czrewionka-Leszczyny. Po uzyskaniu...

Więcej informacji
10 Października 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Przewóz osób. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: niekaralność, badanie medyczne psychologiczne, wpis licencji TAXI Wymagania inne:

Więcej informacji