Kierownik do spraw kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kierownik do spraw kontroli jakości
Miejsce pracy: Toszek
Numer: StPr/24/0723
OBOWIĄZKI:
Konstruowanie, wdrażanie, nadzór nad realizowaniem procedur utrzymania jakości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Toszek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

02 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Nioo Technology Europe Spółka z o. o.

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

OBOWIĄZKI: Zarządzanie IQC, IPQC, OQC i laboratorium w celu zapewnienia, że nasze produkty są zgodne ze standardami w niedalekiej przyszłości wdrożenie systemów jakości ISO i HACCP, Interpretacja ISO i HACCP oraz obowiązujących norm. Informowanie...

Więcej informacji
01 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Hangsen Sp. z o. o.

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Kontrola jakości półproduktu i wyrobu gotowego na linii produkcyjnej; Monitorowanie prac produkcyjnych pod kątem jakości wyrobu i procesu; Kontrola jakości materiałów surowych; Kontrola jakości materiałów na magazynie; Sporządzanie dokumentacji...

Więcej informacji