Kierownik Działu Elektrycznego

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie i koordynacja zespołu elektryków
  • Nadzór nad realizacją zleceń
  • Przestrzeganie bhp i ppoż.
  • Zarządzanie materiałami i narzędziami
  • Osiąganie wyznaczonych celów
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • Znajomość branży automotive mile widziana
  • Dyspozycyjność 70-80% czasu w delegacji
  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne
  • Znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Projekty dla koncernów motoryzacyjnych
  • Dostęp do nowych technologii
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna)
  • Rozwój zawodowy