Kierownik Projektu IT

Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  •  Planowanie i nadzorowanie projektów programistycznych,
  • Koordynowanie prac zespołu projektowego,
  • Monitorowanie postępów oraz zapewnienie terminowej realizacji zadań,
  • Zapewnianie wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką lub pokrewne,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,
  • Bardzo dobra znajomość metodyk zarządzania projektami (np. Agile, Scrum),
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu projektowego,
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Pakiet benefitów (karta multisport, opieka zdrowotna, etc.),
  • Możliwość pracy nad ciekawymi projektami w dziedzinie IT,
  • Pracę w zgranym zespole ekspertów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.