Konstruktor Maszyn

Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • Projektowanie maszyn i urządzeń oraz tworzenie dokumentacji technicznej z uwzględnieniem kosztów i technologii.
  • Współpraca z klientami i dostawcami od fazy koncepcji do uruchomienia maszyn.
  • Aktywna współpraca z zespołem oraz innymi interesariuszami projektu.
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn; preferowane dziedziny: automotive/automatyka przemysłowa.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane specjalności: Mechanika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka.
  • Znajomość Autodesk INVENTOR i umiejętności techniczne związane z konstrukcją maszyn.
  • Silne umiejętności komunikacyjne, zdolności do pracy zespołowej i samodzielne rozwiązywanie problemów.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku.
  • Możliwości rozwoju zawodowego, w tym udział w ambitnych projektach.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość awansu.