Koordynator pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0500
OBOWIĄZKI:
BRANŻA/RODZAJ PRACY:- konstrukcje staloweZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:- koordynowanie pracowników;- przygotowywanie dokumentacji pracowników;- prowadzenie ewindecji pracy pracowników;- komunikacja oraz rekrutacja pracowników z Indii.DODATKOWE PREMIE I BENEFITY:- brakOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:- umowa zlecenie 01-09-2024 do 01-09-2028MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:- 43-190 MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH:- od poniedziałku do soboty od 07:00 do 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

1. znajomość języka Hindii na poziomie C1 - zaawansowanym

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych