Koordynator terenowy ds. farm wiatrowych i fotowoltaicznych

EnercoNet B.V. Oddział w Polsce - zajmujemy się realizacją projektów w zakresie OZE.

Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • Pozyskiwanie i wyszukiwanie gruntów pod projekty parków wiatrowych lub farm fotowoltaicznych
  • Negocjacje z właścicielami nieruchomości aż po finalizację umowy dzierżawy
  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji
  • Raportowanie
  • Praca w 80 % mobilna
Wymagania:
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży OZE
Oferujemy:
  • Stała podstawa + prowizje
  • Ryczałt za korzystanie z własnego samochodu oraz rozliczenie kosztów paliwa