Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kosmetolog
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0416
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż., szkolenie stanowiskowe, Wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarzPrzeprowadzanie konsultacji kosmetycznychKontakt z klientami, umawianie wizytDoradztwo i obsługa klienta w zakresie usług kosmetycznychDbanie o czystość na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie