Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0017
OBOWIĄZKI:
wykonywanie pedicure
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

doświadczenie kosmetyczne

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

15 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Kosmetyka, masaże, pedicure, manicure Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne: średnie techniczne kierunkowe, doświadczenie mile widziane

Więcej informacji
14 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Żory

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych*praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie średnie. Mile widziane certyfikaty. Doświadczenie zawodowe...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

praca głównie siedząca, wykonywanie zabiegów kosmetycznych, sprzątanie, obsługa: recepcji, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, systemów rezerwacji, sprzedaż usług i produktów kosmetycznych, reklama, obsługa telefonu komórkowego, aparatu, rozmowy...