Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0022
OBOWIĄZKI:
Kosmetyka, masaże, pedicure, manicure
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie


Wymagania inne:

średnie techniczne kierunkowe, doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

14 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Żory

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych*praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie średnie. Mile widziane certyfikaty. Doświadczenie zawodowe...

Więcej informacji
14 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

praca głównie siedząca, wykonywanie zabiegów kosmetycznych, sprzątanie, obsługa: recepcji, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, systemów rezerwacji, sprzedaż usług i produktów kosmetycznych, reklama, obsługa telefonu komórkowego, aparatu, rozmowy...

Więcej informacji
05 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

wykonywanie pedicure Wymagania inne: doświadczenie kosmetyczne

Więcej informacji