Księgowy/a (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0655
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Podobne oferty

03 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Zadania: Ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym Kompletowanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Przygotowywanie płatności Monitorowanie zobowiązań Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby spółki Weryfikacja operacji...

Więcej informacji
30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: AMS Metal Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Zakres czynności: Dekretacja operacji z wyciągów bankowych w walucie polskiej i obcej oraz raportów kasowych Księgowanie dokumentów zakupu towarów i usług w tym od dostawców zagranicznych (WNT, import) Księgowanie dokumentów sprzedaży zagranicznej (WDT,...

Więcej informacji
29 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: AGATA Spółka Akcyjna

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych; Analiza i weryfikacja sald kont rozliczeniowych z tytułu podatków (PIT, CIT, VAT), ubezpieczeń i wynagrodzeń; Udział w przygotowaniu rozliczeń podatkowych Spółki – JPK_VAT, CIT, podatek...