Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Kucharz
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0162
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie potraw, wybór naczyń do podawania dań, sprzętów do przygotowania dań, nadzór nad jakością zamówionej żywności, dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami, dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni, ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw, dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni, przygotowanie produktów do gotowania, nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych, dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używanych w kuchni, udzielanie informacji na temat składników używanych w potrawach oraz odpowiadanie na ewentualne zarzuty i skargi, znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywanie potraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum podstawowe, umiejętność gotowania, książeczka zdrowia SANEPID mile widziana

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich