Magazynier kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0964
OBOWIĄZKI:
- wystawianie i odbieranie towarów budowlanych,- załadunek i dowóz materiałów budowlanych,- prace magazynowe, utrzymanie czystości.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, sobota w godzinach 8:00 - 13:00 na terenie woj. śląskiego(transport). Początkowo zlecenie na okres 3 miesięcy, następnie umowa o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na wózek widłowy, doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 32 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu