Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Magazynier
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0218
OBOWIĄZKI:
Jakościowe i ilościowe przyjęcie towaru, kompletowanie i wydanie towaru, utrzymanie porządku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

01 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: REGESTA S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Wyzwania, dzięki którym nie będzie miejsca na nudę: Wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, kompletowanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów) zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami; Dbanie o efektywne wykorzystanie...

Więcej informacji
30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

obsługa wózka podnośnikowego na magazynie, załadunek i rozładunek produktów i towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie minimum zawodowe, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność...

Więcej informacji
30 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: AGATA Spółka Akcyjna

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Elastyczności czasu pracy; Doświadczenia w pracy...

Więcej informacji