Magazynier

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

Magazynier
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Zadania na stanowisku:

Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • Prowadzenie ewidencji w systemie komputerowym
  • Kontrolowanie stanów magazynowych poszczególnych części
  • Dbanie o porządek na magazynie
  • Stała współpraca z działem zakupów i warsztatem samochodowym
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Znajomości zagadnień związanych z mechaniką i eksploatacją pojazdów oraz zasad gospodarki magazynowej
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Terminowość wypłat wynagrodzeń
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Program poleceń pracowniczych
  • Ubezpieczenie grupowe
Benefity:
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wyprawka szkolna
  • Paczki świąteczne
  • Płatny program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Pikniki rodzinne