Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0327
OBOWIĄZKI:
kompletowanie i pakowanie towarów do wysyłki, przechowywanie oraz rozkładanie towarów zgodnie z zaplanowanym systemem magazynowym, prowadzenie inwentaryzacji oraz sorawdzanie stanów magazynowych, praca w godzinach 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

komunikatywność, osoba zdrowa fizycznie

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu