Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0842
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa procesów magazynowych i produkcyjnych, rozładunki dostaw, obsługa modułu magazynowego i produkcyjnego w systemie ERP, zatowarowanie magazynu, odpowiedzialność za porządek w magazynie z zachowaniem standardów 5S
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

pracowitość, dobra organizacja pracy własnej

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu