Masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Masażysta
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0847
OBOWIĄZKI:
wykonywanie masaży reksacyjnych, klasycznych i spa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: Technik masażysta
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, uczciwość,


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Podobne oferty

07 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

osoba świadczyć będzie usługi w zakresie masażu, wykonywać będzie masaże medyczne, sportowe, kosmetyczne i profilaktyczne: będzie prowadzić działalność profilaktyczną, popularyzującą zachowania prozdrowotne; mycie, dezynfekcja i sterylizacja przy...

Więcej informacji
30 Sierpnia 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

wykonywanie masażu balijskiego, tradycyjnego (klasycznego) z olejkami aromatycznymi w salonie masażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie na takim stanowisku, wymagany certyfikat poświadczający odbyte...

Więcej informacji