Młodszy Inżynier w Dziale Kontrolingu Budowlanego

Poszukujemy:
Młodszy Inżyniera w Dziale Kontrolingu Budowlanego
Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków:
  • weryfikacja umów z wykonawcami w zakresie kompleksowości przedmiotu umowy
  • weryfikacja zgodności dat realizacji z harmonogramem budowy
  • weryfikacja wyceny prac budowlanych
Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne w zakresie budowlanym
  • znajomość kosztorysowania
  • biegła znajomość programu MS Excel
  • biegła znajomość języka polskiego
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych - Mutlisport
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.