Monter instalacji wod -kan

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Monter instalacji wod -kan
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0940
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane, chęci do pracy. Wykonywanie prac instalacyjnych na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

11 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Kontrola jakości komponentów, naprawa komponentu, przenoszenie komponentu, pakowanie komponentu. Raportowanie przełożonemu ilości komponentów skontrolowanych lub naprawionych, postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dbanie o...

Więcej informacji
10 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

przygotowanie wiązek przewodów zgodnie z dokumentacją przesłaną przez zamawiającego Wymagania inne:

Więcej informacji
10 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

wykonywanie robót instalacyjno-montażowych instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacji, ciepłej wody. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętność montażu instalacji sanitarnych

Więcej informacji