Oczyszczacz/operator/kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1101
OBOWIĄZKI:
obsługa ciągnika URSUS z beczką ascenizacyjną.Po upływie okresu próbnego pracodawca finansuje kurs operatora ładowarki jednonaczyniowej.Do końca stycznia 2025 r. dwie lokalizacje miejsca wykonywania pracy: Zabrze oraz Czrewionka-Leszczyny. Po uzyskaniu dodatkowo uprawnień operatora ładowarki praca w Zabrzu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E

Wymagania inne:

wymagane prawo jazdy kat. B+E lub C+E lub T. Po upływie zatrudnienia na umowę o pracę na okres próbny, pracodawca sfinansuje szkolenie na operatora ładowarki. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu