Operator ds. obróbki oraz przygotowania materiału do malowania

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0536
OBOWIĄZKI:
zadania:CZYSZCZENIE MATERIAŁU1.Przygotowanie powierzchni pod malowanie.2.Obróbkę wstępną polegająca na; oczyszczeniu powierzchni pod malowanie za pomocą pilników do metalu względnie szlifierkami kątowymi. 3.Dokładne usunięcie zgrubień po cynkowaniu tak aby powierzchnia była równa.4.Zgłoszenie przełożonemu wszelkich uwag dotyczących .ZAWIESZENIA MATERIAŁU/ZRZUCANIE/PAKOWANIE MATERAŁU1.Zawieszenie elementów przeznaczonych do malowania proszkowego na wieszakach transportowych -trawersach.2.Po zakończeniu cyklu wygrzewania farby proszkowej, za zrzucanie materiału, pakowanie go zgodnie z wymaganiami klienta oraz transport na magazyn wyrobu gotowego .3.Kontrolę wstępną.4.Wyczyszczenie kabiny malarskiej oraz zbiornik z pozostałości farby z przeznaczeniem do powtórnego wykorzystania.5. Pakowanie materiału Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej