Operator maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1899
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie do eksploatacji i obsługa urządzeń do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, stosowanych w procesach technologicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.miejsce pracy: ul. Jana Śliwki 86, 44-100 Gliwice oraz teren Śląska wg. zleceń pracodawcy

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach