Operator maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Operator maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0261
OBOWIĄZKI:
- obsługa urządzenia cukierniczego, przygotowanie surowca, pakowanie produktów, prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Podobne oferty

13 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

sprawdzanie parametrów maszyn, sprawdzanie jakości wytworzonego produktu, skrawanie detali,wieszanie/zdejmowanie komponentów*praca w systemie 3-zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-06:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Więcej informacji
13 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Silva Sp. z o.o.

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych Dozowanie surowca drzewnego do rębaka Oczekujemy: Uprawnienia UDT na żuraw samojezdny IIŻ Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym Mile...

Więcej informacji
13 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Silva Sp. z o.o.

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca drzewnego Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie Oczekujemy Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia na ładowarkę kl. I Gotowości do pracy w systemie zmianowym Mile widziane...

Więcej informacji