Operator Maszyn i Urządzeń

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

W związku uruchomieniem dodatkowej zmiany poszukujemy:

miejsce pracy: Klucze

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Obsługa maszyn do produkcji silikatów;
  • Przeprowadzenie drobnych napraw;
  • Przeprowadzanie bieżącej konserwacji;
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Sumienność;
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
Mile widziane:
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego;
  • Uprawnienia energetyczne z grupy G-2; G-3 w zakresie eksploatacji.
OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."