Operator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/24/0590
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn sterowanych komputerowo i ręcznie. Obsługa maszyn do cięcia, prostowania, gięcia perforacji i profilowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: obsługa maszyn i urządzeń, znajomość zasad bezpieczeństwa pracy zespołowej, zarządzania czasem pracy.
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w zawodzie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie