Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1747
OBOWIĄZKI:
Praca na linii produkcyjnejKontrola jakości produkowanych wyrobówDbanie o porządek na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Podobne oferty

15 Września 2024

Przedsiębiorstwo: Silva Sp. z o.o.

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca drzewnego Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie Oczekujemy Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia na ładowarkę kl. I Gotowości do pracy w systemie zmianowym Mile widziane...

Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych Dozowanie surowca drzewnego do rębaka Oczekujemy: Uprawnienia UDT na żuraw samojezdny IIŻ Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym Mile...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej zgodnie z technikami jakości i zasadami bezpieczeństwa. Sprawdzanie stanu technicznego, wykładanie towaru na taśmę produkcyjną, etykietowanie ich , pakowanie.Praca w godzinach:od 6:00-18:00 i od 18:00 -6:00Praca w...