Operator piły

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Operator piły
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0260
OBOWIĄZKI:
cięcie materiałów budowlanych, wykładanie towaru, obsługa klienta - informowanie klienta na terenie sklepu nt. towarów. Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym wg grafiku od pon - sob.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagana sprawność psychomotoryczna, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Podobne oferty

06 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Silva Sp. z o.o.

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych Dozowanie surowca drzewnego do rębaka Oczekujemy: Uprawnienia UDT na żuraw samojezdny IIŻ Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym Mile...

Więcej informacji
06 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Silva Sp. z o.o.

Miejsce pracy: opolskie / Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca drzewnego Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie Oczekujemy Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia na ładowarkę kl. I Gotowości do pracy w systemie zmianowym Mile widziane...

Więcej informacji
06 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Operator prasPraca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, umiejętność obsługi pras, doświadczenie w zawodzie

Więcej informacji