Operator pras

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0617
OBOWIĄZKI:
Obsługa pras i gwinciarek* praca w systemie 1-zmianowym: 06:00-14:00 od pon. do pt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa urządzeń pomiarowych

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie w obsłudze pras lub osoby chętne do pracy w zawodzie - przyuczymy, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach