Pomocnik cukiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0456
OBOWIĄZKI:
wykonuje pod nadzorem cukiernika czynności produkcyjno-technologiczne zwązane z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach przekładanych nadzieniami oraz obciąganych różnego rodzaju polewami i kuwerturą przy użyciu specjalnych maszyn i urządzeń i sprzętów; dokonuje oceny przydatności surowców do produkcji, przygotowuje różnego rodzaju nadzienia do ciast (kremowe, budyniowe, śmietanowe, drożdżowe) oraz ciasteczek; pod nadzorem cukiernika jest odpowiedzialny za formowanie określonych kształtów wyrobów, wypieku czy obróbki przy pomocy maszyn i urządzeń; jest odpowiedzialny za utrzymywanie porządku i czystości stanowiska pracy oraz zgłaszanie ewentualnych odchyleń od tego stanu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku cukiernik/kucharz

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej